Napiš si
o písmenka

Po obdržení tvé poptávky se ti brzy ozvu. Společně doladíme všechny detaily, včetně termínu dodání. Teprve poté vystavím fakturu a začnu připravovat výrobu. Jelikož se jedná o kaligrafii na zakázku, vždy požaduji platbu předem. 

Telefon

+420 608 414 929

osobní vyzvednutí

Praha 10 - Hostivař nebo Písty u Nymburka

Kontaktní formulář

Pokud bych do 3 dnů na zprávu nereagovala, kontaktujte mě prosím přes e-mail, telefon nebo instagram. Formulář občas zlobí. 

Nejčastější otázky

Jakmile odešlete poptávku, ozvu se vám a doladíme všechny detaily objednávky včetně termínu dodání. Poté vám vystavím fakturu a jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, budu požadovat platbu předem. Po obdržení platby se pustím do výroby. 

U každého produktu je dodací lhůta rozdílná. U menších zakázek je doba dodání cca 2-3 týdny, u větších až 4 týdny. Výroba svatebních tiskovin nebo loga mi může trvat i déle, ale vše je na domluvě. Jsem schopna plnit i last minute termíny. Vzhledem k velké vytíženosti ve svatební sezóně (květen-září), doporučuji v tomto období objednávat s předstihem.

U každé zakázky se snažím, aby se písmo co nejvíce hodilo k produktu. Písmo se proto může mírně lišit od obrázků na mém webu. Styl však zůstává takový, na jakém se dohodneme. Pokud máte nějaké preference, určitě se podle nich zařídím. 

Konzultace pro snoubence je samozřejmostí. Můžeme se potkat online, nebo offline v Praze. Domluvíme spolu styl písma, vzhled svatebních oznámení a spoustu dalších detailů, aby spolu na svatbě vše dokonale ladilo.

Ano, balíčky ráda odešlu i na Slovensku přes Zásilkovnu / Packetu.

Některé materiály jsou na popsání vhodné více, některé méně. Stačí, když mi odešlete poptávku, kde mi blíže specifikujete svou představu a společně to zkusíme vymyslet.
Ano, dělám kurzy kaligrafie pro psaní perkem a brushpenem. Více informací o kurzech najdete na tomto webu v sekci Nabídka. 

Doprava a balné

Zásilkovna

Zaslání přes Zásilkovnu
Cena 100 Kč (výdejní místo)

Osobní vyzvednutí

Vyzvednutí je možné v Praze - Hostivaři nebo v Pístech u Nymburka.
Zdarma

 

Uvedené ceny dopravy platí pro standardní balíčky. 

V případě nadrozměrných zásilek (více jak 50 x 40 x 30 cm) za dopravu a balné připočítám 350,- Kč. U cedulí 40×60 cm je cena 250,- Kč. U těchto zásilek preferuji osobní odběr, aby se cedule  nepoškodily. 

V případě většího počtu cedulí domluvíme cenu dopravy individuálně. 

darujte písmenka

Dárkové poukázky

Ručně psaný dárkový poukaz lze zakoupit na všechny služby a produkty z nabídky. Obdržet ho můžete poštou nebo e-mailem.